Baltmė, arba vitiligo, – tai melanocitopenija, pasireiškianti sutrikusia melanino, suteikiančio odai atspalvį, gamyba. Pasaulinės sveikatos organizacijos duomenimis, vitiligo pasaulyje serga apie 1–2 proc. žmonių, vienodai vyrai ir moterys.

FORUMAS

 
You must be logged in to post
Search Forums:


 


Minimum search word length is 4 characters – Maximum search word length is 84 characters
Wildcard Usage:
*  matches any number of characters    %  matches exactly one character

PUVA terapija. Ar bandėte?

UserPost

17:12
2010 03 4


Ieva

ievutyte6

posts 8

1

Ei, kaip tos puva terapijos?;] skajcius kazka esu, tipo buna, kad visai pranykta, bet mama sako, kad pranykus, galit vel viskas atsinaujint, tai abejoju del tu terapiju ar darytis ar ne ;/

17:17
2010 03 4


admin

admin

posts 14

2

Kiek domėjausi, tai lyg ir padeda, bet turi šalutinių poveikių, nuo kurių nukenčia ir tos pačios kepenys (dėl kurių nepilno funkcialumo vitiligo irgi gyvuoja), ir kiti organai 🙂 Tai net nežinia ar gerai. Būtu gerai jei pakomentuotų kas nors bandęs.

(permečiau temą į gydymą, kad būtų tiksliau)

9:25
2010 06 28


Lapkrit

Lapkrit

posts 2

3

Sveiki,

dar beveik nieko nebandžiau, nors Vitiligo radau preitą vasarą. Daug, greit ir netikėtai. Po visos surinktos informacijos, kad tai negydoma, nelabai norisi ir bandyti kažką kas visai negydo. Nors dabar bandau gerti vitaminus kepenims, gal kažkaip paveiks ??? Skaičiau apie keletą formų, migruojančias Vitiligo, keičiančias vietas ir pastovias bei nekintančias t.t. Bet norėjau paklausti, ar pas ką nors Baltmės  vietoje, esantys plaukeliai irgi pasidarė balti? Pvz, pažastyje. Pastebėjau baltą blakstieną, nes aplink akį irgi turiu dėmių.

Susidūrus su baltais plaukais, naturaliai ėmiau galvoti, kad ant galvos esantys balti (žili) plaukai nebutinai turi būti žili, nes pastebėjau juos vietomis plėmais, tai reiškia, kad ir galvos odoje yra Baltmės. Kadangi nuo mokyklos suolo visi žinome, jog žmogus pražyla, kai nebesigamina, ar nebėra plauko svogunėlyje melanino, tai Baltmė tas pats kas pražilti, ir iš to galiu tik padaryti liūdną išvadą, kad nuo žilimo vaistų dar niekas nerado, išskyrus plaukų dažus…. liūdna.

Gal kas galite paneigti, ar kokių kitų pavyzdžių, pateikti, mano pamąstymams?

Dar viena teorija, kad kai kuriems Vitiligo atsiranda kai sutrinka skydliaukė ir gydant praeina ir Vitiligo, bet tik jei tai skydliaukė. Gal yra išgijusių?

10:50
2011 05 21


Blessed

Blessed

posts 2

4

Labai norėčiau išbandyti, deja, mano mieste nėra tokio "malonumo". Važinėtis į kitą miestą būtų per brangu. Bandysiu eiti į soliariumą ir stebėti, ar dėmės nedidėja. Taip pat tepsiuosi vitix gelį (naudojau jį kai tik atsirado, padėjo, atsirado rudų taškelių, tačiau buvau maža ir nekreipiau dėmesio į tas dėmes, todėl nebetepiau jo). Tikiuosi gerų rezultatų. 
Log In
PARAMA SVETAINEI
Patinka čia lankytis? Smagiai praleidi laiką, randi naudingos informacijos? Paremk svetainės gyvavimą!
Paremk svetainę SMS'u
BALSAVIMAS

Kaip gydotės vitiligo?

Žiūrėti rezultatus

Loading ... Loading ...