Baltmė, arba vitiligo, – tai melanocitopenija, pasireiškianti sutrikusia melanino, suteikiančio odai atspalvį, gamyba. Pasaulinės sveikatos organizacijos duomenimis, vitiligo pasaulyje serga apie 1–2 proc. žmonių, vienodai vyrai ir moterys.

Apie mus

Internetinė svetainė Vitiligo.lt atsirado ne atsitiktinai. Pažįstu keletą žmonių, sergančių šia įkyria, paslaptinga ir daugelį į neviltį varančia liga. Teko nemažai panaršyti internetą ieškant informacijos apie ligą, jos simptomus, atsiradimą, sukėlėjus bei gydymą ir pastebėjau, kad sergančiųjų pakankamai daug, visi klausinėja, o susistemintos informacijos nėra. Kiek žinau, viena iš aplinkybių, skatinančių dėmių plitimą yra stresas ir nervai. Taigi, jei žmogus nežino kas jam yra, ką daryti su tomis dėmėmis, ar jos pavojingos, ar galima gydyti ir kaip gydyti, o nuėjęs pas gydytojus išgirsta, kad „turime ir baisesnių ligų“ arba paklausia „kas čia tau yra“, tai nenuostabu, kad nejučia tos dėmės ir plečiasi. Tada ir gimė mintis apie lietuviškąją Vitiligo bendruomenę, kur lankytojai (negaliu vadint ligoniais) galėtų „susirinkti“, pabendrauti, pasitarti, pasidalinti patirtimi, pasiguosti ir paguosti, įkvėpti ir palaikyti, o svarbiausia, viešai įvertinti siūlomas gydymo priemones.
Tikiuosi, kad visiems čia bus jauku, aišku ir smagu. Jei turėsite minčių, pastabų ar pageidavimų, rašykite arba forume privačiai adminui, arba el. paštu [email protected]
Sėkmės visiems, geros nuotaikos ir spartaus dėmių nykimo!

Vitiligo.lt

Komentuoti

Jei norite komentuoti, Jūs turite būti prisijungęs.

Log In
PARAMA SVETAINEI
Patinka čia lankytis? Smagiai praleidi laiką, randi naudingos informacijos? Paremk svetainės gyvavimą!
Paremk svetainę SMS'u
BALSAVIMAS

Kaip gydotės vitiligo?

Žiūrėti rezultatus

Loading ... Loading ...